مجموعه صوتیران

درباره صوتیران: از اواسط دهه هشتاد با احساس خلاء در زمینه تخصصی سیستم های صوتی در استان کرمان وارد عمل شدیم و با هدف مشاوره، طراحی، فروش و اجرای بهترین برندهای صوتی و با ارائه خدمات علمی و مهندسی در این زمینه با در نظر گرفتن پیشرفت لحظه ای علم الکترونیک به کار خود ادامه دادیم.
ما در این مجموعه با ایجاد امکان مقایسه فیزیکی بین تجهیزات صوتی در قالب Show Room سعی کردیم با آزاد گذاشتن حق انتخاب بین چند برند برای مشتریانمان ارزش ویژه ای قائل باشیم و به لطف پروردگار تا کنون موفق به تغییر اساسی در سلیقه شنوایی مخاطبین خود شده ایم.
همواره سعی بر این داشتیم تا با استخدام پرسنل با انگیزه و متخصص نسبت به ارائه بهترین و صادقانه ترین خدمات به گروه هدف خود پیشتاز باشیم. تلاش هر روز ما این بوده تا با انتخاب بهترین برندهای صوتی ایرانی و خارجی از تکرار هزینه های صرف شده توسط مشتری در پروژه های اجرایی و سیستم های مذهبی و سایر خدمات جلوگیری کنیم.
انتخاب ما در برندهای صوتی ایرانی با افتخار برند تندر الکترونیک شیراز بوده که با تجربه 30 ساله در زمینه تولید سیستم های صوتی اکنون پرقدرت ترین برند صوتی ایرانی بوده و با شتاب در حال پیشرفت و به روز شدن میباشد.
در زمینه دیگر برندها افتخار نمایندگی رسمی محصولات هارمن پرو و هارمن کاردون و همچنین برند FAVوچند برند دیگر جهانی را داریم.
اکنون با اجرا و راه اندازی سایت و فروشگاه اینترنتی سعی در حضور قوی و مثمر ثمر در فضای مجازی در زمینه تخصصی سیستم های صوتی داریم و با تلاش در زمینه تولید محتوای بومی و فروش کالا به صورت مجازی سعی در وسیع کرد محدوده ی فعالیت خود داریم و امیدواریم با لطف و عنایت پروردگار در این مقوله نیز موفق باشیم.

 

با تشکر مهندس مهدی خلیلوندزاده

در شبکه های اجتماعی با ما همراه باشید.

ساعت فعالیت مجموعه:

صبح ها 8 الی 13.30 عصر ها 16 الی 20.30