چرا شروع کردیم؟

از اواسط دهه هشتاد به دلیل خلاء در زمینه تخصصی سیستم های صوتی دراستان کرمان وارد عمل شدیم.

هدف چیست؟

ما با هدف مشاوره، طراحی، فروش و اجرای بهترین برندهای صوتی و با ارائه خدمات علمی و مهندسی در این زمینه با در نظر گرفتن پیشرفت لحظه ای علم الکترونیک به کار خود ادامه دادیم.

چه ارزشی برای مشتری قائل هستیم؟

ما در این مجموعه با ایجاد امکان مقایسه فیزیکی بین تجهیزات صوتی در قالب Show Room سعی کردیم با آزاد گذاشتن حق انتخاب بین چند برند برای مشتریانمان ارزش ویژه ای قائل باشیم و به لطف پروردگار تا کنون موفق به تغییر اساسی در سلیقه شنوایی مخاطبین خود شده ایم.

پرسنل ما چگونه هستند؟

همواره سعی بر این داشتیم تا با استخدام پرسنل با انگیزه و متخصص نسبت به ارائه بهترین و صادقانه ترین خدمات به گروه هدف خود پیشتاز باشیم. تلاش هر روز ما این بوده تا با انتخاب بهترین برندهای صوتی ایرانی و خارجی از تکرار هزینه های صرف شده توسط مشتری در پروژه های اجرایی و سیستم های مذهبی و سایر خدمات جلوگیری کنیم.

مدیر مجموعه کیست؟

گروه مهندسی صوتیران با مسئولیت مدیریت مهندس محمدمهدی خلیلوندزاده با سرمایه شخصی و پشتوانه تخصص و دانش فنی مرتبط در این زمینه فعالیت می کند.

حمایت از تولیدات داخلی

ما تولیدات داخلی را ارج مینهیم و حمایت کامل خود را از محصولات صوتی با کیفیت داخلی اعلام میداریم؛ از این رو انتخاب ما در برندهای صوتی ایرانی ،با افتخار برند “تندر الکترونیک شیراز” بوده که با تجربه ۳۰ ساله در زمینه تولید سیستم های صوتی اکنون پرقدرت ترین برند صوتی ایرانی بوده و با شتاب در حال پیشرفت و به روز شدن میباشد را با کمال میل تقبل کرده و به عنوان دفتر فروش مرکزی استان کرمان جهت معرفی آن،تمام تلاش خود را به کار میگیریم.

نماینده رسمی بهترین برندهای صوتی

صوتیران عاملیت فروش و خدمات پس از فروش محصولات کمپانی Harman professional و Harman Kardon بوده و مفتخر به ارائه انواع اسپیکر، میکروفن، میکسر و پاور از برندهای Crown, JBL, AKG, Sound Craft می باشد.

کسب اطلاعات درباره محصولات

کسب اطلاعات لازم در مورد کالاها از طریق بررسی های تخصصی و اطلاعات موجود در وبسایت امکان پذیر است. اما اگر به راهنمایی بیشتری احتیاج داشته باشید به راحتی می توانید با مراجعه به تنها فروشگاه حضوری ما و یا برقراری تماس تلفنی، از راهنمایی و تجربیات متخصصین ما بهره مند شوید.گروه مهندسی صوتیران، درتمامی مراحل مشاوره، انتخاب، خرید و خدمات پس از فروش در کنار شماست.

خدمات نصب سیستم های تخصصی صدا

در این راستا نه تنها ارائه مستقیم تجهیزات صوتی را مد نظر داشته ایم بلکه مشاوره، طراحی و تجهیز سالن های همایش،کنفرانس، آمفی تئاتر و سینما را نیز در حوزه تخصصی خود وارد کرده وپس از بازدید کارشناس مربوطه از مکان مورد نظر، نیاز، به دقت بررسی شده و بسته به نوع مکان (باشگاه، سالن سمینار، آمفی تئاتر و …) محاسبات لازم صورت می پذیرد و ابزار و نوع سیستم تعیین میگردد. سپس، پس از انعقاد قرارداد، تیم تجهیزکاران فنی ما در مدت زمانی معین پروژه را به بهترین نحو ممکن اجرایی میکنند. لازم به ذکر است که در تمام مدت نیاز مشتری را در نظر گرفته و با مشاوره مناسب و تکنیکی همواره در کنار ایشان خواهیم بود.همچنین تعمیرات انواع سیستم صوتی(آمپلی فایر،میکسر،پرتابل) از دیگر خدمات ارائه شده توسط صوتیران می باشد.

خدمات ما

این موسسه با همکاری کارشناسان مجرب در دو بخش فروش و اجرا افتخار دارد توانایی های خود را بدین شرح اعلام نماید:
• تجهیز کامل سیستم های صوتی و تصویری
• طراحی و تجهیز کامل سیستم هایی کنفرانس بی سیم و با سیم
• طراحی و تجهیز سیستم صوتی و تصویری سالن آمفی تئاتر
• طراحی و تجهیز سیستم های پیام رسانی (پیجینگ)
• طراحی و اجرای نورپردازی تخصصی و نور عمومی…
• عرضه و فروش مستقیم انواع محصولات صوتی به صورت حضوری و مجازی

پایگاه اینترنتی

اکنون با اجرا و راه اندازی سایت و فروشگاه اینترنتی soatiran.com سعی در حضور قوی و مثمر ثمر در فضای مجازی در زمینه تخصصی سیستم های صوتی داریم و با تلاش در زمینه تولید محتوای بومی و فروش کالا به صورت مجازی سعی در وسیع کردن محدوده ی فعالیت خود داریم و امیدواریم با لطف و عنایت پروردگار در این مقوله نیز موفق باشیم.

صحبتی با شما

درخاتمه ضمن تشکر از شما بازدیدکننده عزیز و گرامی ، به استحضار میرساند که صوتیران همواره خود را نیازمند پشتیبانی و حمایت هموطنان عزیز میداند و در جهت حفظ اعتماد و رضایت مشتریان خود گام برمیدارد. لذا خواهشمنداست با ارسال نظرات ، پیشنهادات ، انتقادات ، پرسش های فنی و اعلام نظر درخصوص مطالب این سایت ، ما را در رسیدن به اهداف خود که همانا ارتقای روزافزون کیفیت محصولات و رضایت مشتریان می باشد ، یاری فرمایید.