تاریخچه برندها

معرفی ۰ تا ۱۰۰ شرکت هوراند

هوراند

هوراند یا شرکت صنایع الکترونیک افشاریکی از شرکت‌های قدیمی در تولید و ارائه انواع سیستم‌های صوتی و تصویری است که با سابقه درخشان همچنان بهترین خدمات را به مشتریان ارائه می‌کند. این شرکت کار خود را با تولید سیستم‌های صوتی مختلف شروع کرد و بعد از گذشت چند سال اکنون همگام با تکنولوژی روز دنیا محصولات مدرنی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. برای شناخت بیشتر این شرکت و آشنایی با محصولاتی که توسط آن‌ها تولید و ارائه می‌شود، مطلب را تا انتها مطالعه کنید که از تمامی این موارد به طور دقیقی مطلع شوید.

تاریخچه شرکت هوراند

شرکت صنایع الکترونیک افشار (هوراند) کار خود را در دهه ۷۰ شمسی آغاز کرد. این شرکت در شهر تهران و در سال ۱۳۷۲ مجوز و گواهی فعالیت صنعتی از اداره کل برق و الکترونیک وزارت صنایع را دریافت کرد و در ادامه نیز با اخد پروانه از اتحادیه صنف تولیدکنندگان لوازم الکترونیک و حافظتی و اتحادیه صنف الکتریک تهران در حوزه نورپردازی و انرژی خورشیدی به طور رسمی وارد بازار شد.

در ابتدای کار هوراند تولید انواع دستگاه آمپلی فایر، باند، تیونر، اکو، لابراتوار آموزش زبان و سیستم کنفرانس را در دستور کار خود قرار داد. با گذشت زمان نیز طراحی و تولید سیستم‌های صوتی مختلف مانند سیستم تحت شبکه، سیستم‌های اتو ترکینگ، سیستم‌های خورشیدی و … باعث شد که این شرکت با تکنولوژی روز دنیا همگام شود و نیاز بازار را در این زمینه را تا حد زیادی برطرف کند.

شرکت هوراند

لوگوی هوراند

هوراند در سال ۱۳۹۶ تحت عنوان مرکز تحقیقات و توسعه موفق شد که پروانه فعالیت را از وزارت صنعت، معدن و تجارت دریافت کند. در مجموع باید گفت این شرکت صنعتی در زمینه تجهیزات صوتی عمومی، حرفه‌ای، انواع سیستم‌های میکروفن کنفرانس، نورپردازی صنعتی و تجاری، انواع سیستم‌های تصویری، حفاظتی و تجهیزات مربوط به سالن‌های آمفی تئاتر تولیدات، واردات و همچنین خدمات پشتیبانی مختلفی را ارائه می‌کند.

گفتنی است که این شرکت در طی سالیان اخیر با همکاری با شرکت‌های مطرح و فعال اروپایی و آسیایی در تلاش است که همگام با آخرین تکنولوژی‌ها و دستاوردهای جهانی، نیاز مشتریان داخلی را برطرف کند. بنابراین باید شرکت صنایع الکترونیک افشار را یکی از موفق‌ترین و بهترین شرکت‌ها در این حوزه دانست که سالیانه مشتریان بسیاری از خدمات بسیار عالی این مجموعه نهایت استفاده را می‌برند. برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات آن‌ها نیز می‌توانید به وب سایت این مجموعه به آدرس https://horand.com مراجعه کنید.

مدیران شرکت هوراند

مدیران هوراند

مدیران شرکت هوراند (از چپ به راست: آقای سعید منصور افشار، آقای سهند منصورافشار و آقای سروش منصورافشار)

مدیر و بنیانگذار هوراند آقای سعید منصورافشار می شود و درحال حاضر دوشخص دیگر به نام های سروش منصورافشار به عنوان مدیر بازرگانی خارجی و مدیر تحقیقات و توسعه و سهند منصورافشار به عنوان مدیر ارتباطات اجتماعی و بازاریابی داخلی از مدیران اصلی و فعلی این مجموعه هستند.

محصولات هوراند

محصولات هوراند

بخشی از کاتالوگ معرفی جامع محصولات هوراند

همانطور که گفته شد هوراند اقدام به تولید و ارائه انواع محصولات صوتی و تصویری می‌کند که می‌توانید با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت این محصولات را تهیه کنید. اما برای اطلاع از این که چه محصولاتی توسط این مجموعه به فروش می‌رسند، قصد داریم در این بخش تمامی لوازم و محصولات ارائه‌شده توسط هوراند را معرفی کنیم. همچنین اگر قصد دارید محصولات هوراند را به صورت یکجا داشته باشید می توانید از طریق لینک زیر، کاتالوگ این مصحولات را دانلود کنید.

دانلود کاتالوگ معرفی جامع محصولات هوراند

همچنین برای اطلاعات بیشتر می توانید کاتالوگ های دیگر شرکت هوراند را دانلود و مشاهده نمایید.

دانلود کاتالوگ جامع سیستم های میکروفن کنفرانس هوراند

دانلود کاتالوگ جامع سیستم های صوت و پیام رسانی هوراند

دانلود کاتالوگ جامع سیستم های صوت عمومی پیجینگ و کنفرانس هوراند

در صورتی که مشتریان گرامی به دنبال محصول خاصی در این زمینه هستند، با مطالعه موارد زیر، می توانند از طریق مجموعه صوتیران (نمایندگی رسمی هوراند) اقدام به تهیه تجهیزات مدنظرشان کنند. به طور کلی محصولات شرکت هوراند شامل:

 • سیستم میکروفن کنفرانس
 • سیستم صوتی عمومی و حرفه ای
 • صوت تحت شبکه
 • سیستم های تصویری

می شود که در ادامه توضیح خواهیم داد.

سیستم میکروفن کنفرانس

سیستم میکروفن کنفرانس

اصطلاحات کلیدی برای درک سیستم های میکروفون کنفرانس

یکی از لوازم و تجهیزات صوتی که توسط هوراند ارائه می‌شود، سیستم‌های میکروفن کنفرانس هستند. اما کاربرد این سیستم‌ها چیست؟ با پیشرفت علم تکنولوژی، لوازم و تجهیزات جدید در همه جا فراگیر شده و حتی جلسات و همایش‌های مختلف نیز دستخوش تغییراتی شده‌اند. دیگر مانند گذشته جلسات بدون هیچ تجهیز و وسیله صوتی برگزار نمی‌شوند و یکی از بهترین انتخاب‌ها در این خصوص استفاده از سیستم کنفرانس است.

سیستم میکروفن کنفرانس در مجموع به تجهیزاتی گفته می‌شود که به کمک آن‌ها در جلسات و مراسم‌های مختلف افراد با یکدیگر صحبت می‌کنند. صدایی واضح و کاملا رسا به کمک این تجهیزات در محیط موردنظر پخش خواهد شد و در هر زمان هر فردی در جلسه می‌تواند به عنوان فرد سخنران صحبت خود را بیان کند. خود سیستم کنفرانس در انواع مختلفی وجود دارد که هر کدام از ویژگی‌های مختلفی هم بهره‌مند هستند. به طور مثال برخی از این سیستم‌ها به صورت ثابت بوده و برخی دیگر نیز به شکل غیردائم قابلیت نصب را دارند.

اما چیزی که در بین همه آن‌ها مشترک است، برخورداری از میکروفن و امکان صحبت کردن است که باعث می‌شود تمام افراد حاضر در جلسه بدون هیچ مشکلی با هم در ارتباط باشند. برخی از سیستم‌های کنفرانس امکانات دیگری نیز دارند. به طور مثال برخی‌ از آن‌ها امکان رای‌گیری را به افراد می‌دهند و این برای مواردی که نیاز به رای‌گیری در جلسه است بسیار کاربردی خواهد بود. سیستم‌کنفرانس دارای مترجم همزمان هم دیگر سیستمی است که کاربرد بسیاری دارد.

در مواقعی که افراد از کشورهای مختلفی گرد هم جمع شده‌اند، سیستم مترجم همزمان به همه شرکت‌کنندگان این اجازه را می‌دهد که به شکل لحظه‌ای از صحبت‌های فرد سخنور مطلع شوند. برخی از سیستم‌ها نیز دارای نمایشگر تصویری هستند که می‌توان موارد مختلفی را روی آن‌ها نمایش داد. برای تهیه هر کدام از این سیستم‌های کنفرانس، شرکت هوراند بهترین خدمات و بهترین تجهیزات را ارائه می‌کند.

سیستم صوتی عمومی و حرفه‌ای

سیستم صوتی عمومی و حرفه ای هوراند

نمونه پروژه اجرا شده سیستم صوت مراکز آموزشی با محصولات هوراند

سیستم‌های صوتی در دنیای پیشرفته امروز در هر جایی مورد استفاده قرار می‌گیرند و می‌توان انواع آن‌ها را در هر جایی مشاهده کرد. برخی مواقع نیاز به اسپیکرهای معمولی وجود دارد که حتی امکان جابجایی آن‌ها نیز برای کاربر فراهم شده و برخی مواقع نیز سیستم‌های حرفه‌ای‌تری برای بالا بردن کیفیت صدا و پخش آن به کار گرفته می‌شوند. در ادامه به محصولاتی که در این دسته توسط شرکت صنایع الکترونیک افشار ارائه می‌شوند، اشاره می‌شود.

 • انواع اسپیکر: در شرکت هوراند انواع اسپیکر در ابعاد و اندازه‌های مختلف تولید‌شده و به فروش می‌رسد. بنابراین اگر به دنبال این تجهیز در انواع مختلف آن هستید، قطعا گزینه مدنظرتان را در بین تولیدات این مجموعه پیدا خواهید کرد.
 • میکسر صوتی: میکسرها یکی از تجهیزات حرفه‌ای صوتی هستند که صدا را به طور حرفه‌ای تنظیم می‌کنند. البته کار کردن با میکسر به کمی تجربه و دانش نیاز دارد و باید برای کار با آن شناخت کافی از دستگاه داشت. از میکسر برای بهبود کلی کیفیت صدا، تنظیمات مختلف روی صدا و موارد این چنینی استفاده می‌شود.
 • آمپلی فایر: اسپیکرها در مواقعی به تنهایی نمی‌توانند پاسخگوی نیاز مجموعه‌ای باشند. در چنین مواقعی آمپلی فایرها هستند که به عنوان تقویت‌کننده صدا بهترین گزینه به شمار می‌روند. به کمک آمپلی فایرها صدای خروجی از اسپیکر تا حد زیادی تقویت می‌شود و می‌توانید تنظیمات مختلفی را نیز روی آن اعمال کنید. انواع آمپلی فایر توسط مجموعه هوراند تولید شده و در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.
 • میکروفن‌ها: میکروفن ها نیز در دسته‌بندی‌های مختلفی مانند میکروفن یقه ای، میکروفن بی سیم، میکروفن با سیم و… توسط مجموعه صنایع الکترونیک افشار تولید و عرضه می‌شوند.
 • سایر تجهیزات: علاوه بر موارد گفته‌شده، تجهیزات دیگری همچون سیم‌های رابط، کابل‌ها و کلیه تجهیزات جانبی مربوط به سیستم‌های صوتی توسط این شرکت، با کیفیت بسیار بالا در اختیار مشتریان قرار داده می‌شود.

صوت تحت شبکه

محصولات صوت تحت شبکه هوراند

برخی از محصولات صوت تحت شبکه هوراند

از محصولات دیگری که هوراند تولید و ارائه می‌کند، باید به سیستم صوت تحت شبکه اشاره کنیم. به طور ساده سیستم‌های تحت شبکه امکان کنترل و تنظیم از راه دور انواع تجهیزات صوتی را فراهم می‌کنند و این موضوع در بسیاری از شرایط و محیط‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. معمولا اتاق یا منطقه‌ای برای این منظور در نظر گرفته می‌شود و فرد یا افرادی وظیفه کنترل از راه دور انواع تجهیزات را برعهده خواهند داشت. تغییر حجم صدا و تغییر در تنظیمات آن از جمله مواردی است که با کمک صوت تحت شبکه برای مناطق مختلف مجموعه‌ای خاص انجام می‌شود.

یکی دیگر از کاربردهای این سیستم، امکان پیج کردن است که در بسیاری از محیط‌ها کاربرد زیادی دارد. باید گفت که مجموعه هوراند با استفاده از بهترین تجهیزات و البته بهترین کارشناسان، کار نصب و راه‌اندازی سیستم‌های این چنینی را نیز بر عهده می‌گیرد. از جمله تجهیزاتی که در سیستم صوت تحت شبکه توسط شرکت هوراند ارائه می‌شود باید به بلندگوها، آمپلی فایرها، گیت وی، میکروفن‌ها، سرورها و پنل اینترکام اشاره کرد که تمامی این تجهیزات با کیفیتی بسیار بالا در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند.

سیستم های تصویری

سیستم های تصویری هوراند

یک نمونه اجرای سیستم صوت سالن کنفرانس با محصولات هوراند

علاوه بر سیستم‌های صوتی، شرکت هوراند سیستم‌های تصویری متنوعی را نیز تولید می‌کند که علاقه‌مندان می‌توانند از این تجهیزات نیز بهره‌مند شوند. از جمله محصولات این دسته باید به کابل‌های تصویر در انواع مختلف آن اشاره کنیم. برخی مواقع نیاز به استفاده از کابل‌های تصویر مانند HDMI در اندازه‌ها و طول‌های زیاد است که این شرکت به طور کامل نیاز همه مراکز و مجموعه‌ها را از این نظر برطرف می‌کند. انواع مانیتور و صفحه نمایش‌ نیز دیگر تجهیزاتی هستند که توسط این مجموعه معتبر ارائه شده و با اهداف مختلفی به کار گرفته می‌شوند.

کیبوردهای مخصوص برای کنترل دوربین‌ها نیز ممکن است در بسیاری مواقع کاربردی باشند امکان کنترل دوربین‌ها از راه دور را نیز فراهم می‌کنند. اما یکی از محصولات جالب و پیشرفته دوربین اتوترکینگ است. در اینجا اشاره‌های مختصر به کاربرد و نحوه کار این دوربین‌ها نیز خواهیم داشت.

در سالن‌های کنفرانسی که نیاز به تصویربرداری از افراد مختلف و به ویژه فرد سخنران وجود دارد، استفاده از تصویربرداری به شیوه مرسوم کار راحتی نخواهد بود و نتیجه‌ای دلخواه به دست نمی‌آید. اما دوربین‌های اتوترکینگ بهترین ابزار برای این کاربرد هستند و با نصب آن‌ها در سالن‌های کنفرانسی که سیستم کنفرانس در آن‌ها وجود دارد، دوربین به طور خودکار تصاویر را ضبط کرده یا روی پرده مخصوص در سالن نمایش می‌دهد.

می‌توان چندین نفر را به عنوان سخنران روی سیستم دوربین معرفی کرد که این کار به بهترین شکل ممکن صورت بگیرد. از دیگر محصولات تصویری موجود نیز باید به ماژول‌های رومیزی، اسپلیترها و ویدئو سوئیچ اشاره کنیم. بنابراین این مرکز نه تنها به عرضه تجهیزات صوتی مشغول است، بلکه بهترین و کامل‌ترین تجهیزات تصویری را با کیفیتی فوق‌العاده ارائه می‌کند.

هوراند سولار اقدامی در جهت حفظ محیط زیست

لوگوی هوراند سولار

لوگوی هوراند سولار

به تازگی اقدامی توسط شرکت هوراند در جهت حفظ محیط زیست صورت گرفته است که می‌توان این شرکت را در صف بهترین و پیشرفته‌ترین شرکت‌های دنیا نیز قرار داد. این تصمیم در راستای حرکت جهانی برای جلوگیری از تولید گازهای گلخانه‌ای،گرم و آلوده شدن هوا اتخاذ شده است. هوراند اولین ساختمان پاک اداری در تهران را در سال ۱۳۸۸ افتتاح کرد که با استفاده از انرژی خورشیدی تمامی انرژی آن تولید می‌شود.

میزان تولید انرژی از طریق انرژی خورشیدی توسط این ساختمان به اندازه‌ای است که از ورود ۳.۸ تن دی اکسید کربن در سال به جو زمین جلوگیری می‌کند. همچنین در این ساختمان با تغییر سیستم‌های روشنایی، مجددا از ورود گازهای گلخانه‌ای خطرناک به جو زمین تا حد زیادی جلوگیری شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید به وب سایت هولاند سولار مراجعه کنید.

خدمات پس از فروش مجموعه

خدمات پس از فروش هوراند

لیست خدمات پس از فروش محصولات هوراند

به طور خلاصه خدمات پس از فروش هوراند به سه دسته زیر تقسیم می شود:

 1. گارانتی یکساله محصول
 2. خدمات پس از فروش یک تا شش سال
 3. خدمات پس از فروش بالاتر از شش سال

که در ادامه شرایط هرکدام را توضیح داده ایم.

گارانتی یکساله محصول

گارانتی یک ساله هوراند

مواردی که شامل گارانتی یک ساله هوراند نمی شود

هوراند کیفیت محصولات خود را از تاریخ صدور فاکتور به مدت یکسال تضمین می کند و زمان محاسبه یکساله گارانتی از تاریخ صدور فاکتور و یا سریال درج شده برروی محصول می باشد که پس از گذشت این زمان شامل گارانتی نمی شود. برخی از مواردی که شامل گارانتی نمی شود عبارتند از:

 1. نصب تجهیزات توسط افراد غیرمتخصص
 2. شکستگی یا تغییر ظاهر محصولات
 3. عیب و نقص در سیستم برقی ساختمان
 4. معیوب شدن یا ذوب شدن قطعات محصولات در اثر حوادثی مثل صاعقه
 5. تعمیر و سرویس شدن محصولات توسط تعمیرگاه های متفرقه

پیشنهاد ما برای تعمیرات یا نصب، مشاوره گرفتن از نمایندگی رسمی هوراند می باشد. برای ارتباط با کارشناس و نمایندگی هوراند با شماره ۰۹۱۳۲۹۷۹۵۹۰ تماس بگیرید.

خدمات پس از فروش یک سال تا شش سال

گارانتی یک تا شش ساله هوراند

خدماتی که در بازه یک الی شش سال پس از فروش شامل محصولات می شود عبارتند از:

 1. تعویض کالا پس از گذراندن عمر مفید خود
 2. تعویض قطعات دستگاه
 3. تعمیر و سرویس کامل محصولات
 4. خدمات تعمیر و نگهداری
 5. پشتیبانی فنی با دقت بالا در کمترین زمان

لازم به ذکر است که خدمات بالا شامل هزینه می باشد.

خدمات پس از فروش بالاتر از شش سال

شرکت هوراند اعلام کرده با توجه به پیشرفت تکنولوژی، تغییرات زیاد و از رده خارج شدن قطعات، خدمات پس از فروش بعد از این مدت فقط با بررسی واحد فنی و مهندسی صورت می گیرد.

حضور هوراند در نمایشگاه های بین المللی

پوستر حضور هوراند در نمایشگاه های بین المللی

پوسترهای حضور شرکت هوراند در سه نمایشگاهی که اخیرا حضور داشته است.

شرکت هوراند تا کنون در بیش از ۲۰ نمایشگاه بین المللی حضور داشته است. از جمله نمایشگاه هایی که اخیرا هوراند در آنها حضور داشته می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. حضور در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی
 2. حضور در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان
 3. حضور در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز، پالایش و پتروشیمی

البته هوراند در نمایشگاه های دیگری نیز حضور داشته که در بالا فقط سه نمایشگاه معرفی شده است.

آدرس شرکت هوراند

دفتر اصلی شرکت هوراند واقع در تهران، خیابان انقلاب، خیابان لاله زار نو، ساختمان شماره ۳ البرز، طبقه سوم، واحد ۱۷ می باشند. همچنین آدرس دفتر دیگر در مرکز تحقیقات انرژی خورشیدی واقع در تهران، خیابان سعدی، رو به روی بیمارستان امیراعلم، خیابان شهید نادری، شماره ۴۸ می باشد.

خرید محصولات هوراند

خرید محصولات هوراند

محصولاتی که شرکت هوراند تحت بند هوراند می فروشد

شرکت هوراند به صورت گسترده در تمام ایران اقدام به فروش محصولات خود می کنند. برای خرید محصولات هوراند از دوطریق می توانید اقدام کنید:

 1. خرید از طریق وب سایت
 2. خرید از نمایندگی

درصورتی که قصد خرید از طریق وب سایت را دارید می توانید به سایت این شرکت مراجعه کنید. اما درصورتی که قصد خرید از نمایندگی را دارید (روش پیشنهادی) می توانید از نمایندگی هوراند در شهر خود مطلع شوید، زیرا می توانید محصولات را به صورت حضوری دیده و کیفیت آن ها را بسنجید و همچنین از نمایندگی درخواست کنید تا به صورت رایگان به محل مورد نظر شما مراجعه و بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد کند. درصورتی که به دنبال نمایندگی در شهر خود هستید می توانید با ارتباط بگیرید، کافیست با شماره ۰۹۱۳۲۹۷۹۵۹۰ به صورت شبانه روزی و یا با شماره ۰۳۴۳۲۲۵۲۲۷۵ در ساعات کاری تماس گرفته و رایگان مشاوره بگیرید.

جمع‌بندی

هوراند شرکت تولید و عرضه انواع سیستم‌های صوتی و تصویری است که با گذشت چندین سال از آغاز فعالیت، به تجربه و دانش کافی در این زمینه رسیده است. مشتریان این مجموعه بهترین گواه برای کیفیت کار و عملکرد آن هستند. به دلیل وجود دستگاه‌ها و قطعات تقلبی در بازار، اعتماد به مجموعه‌ای حرفه‌ای و معتبر بسیار مهم است. بدون تردید شرکت صنایع الکترونیک افشار یکی از بهترین ارائه‌دهدگان انواع محصولات و تجهیزات است که با خدمات پس از فروش مناسب این اعتماد را برای مشتریان به وجود می‌آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و دریافت قیمت دقیق انواع خدمات، کافی است با شماره ۰۹۱۳۲۹۷۹۵۹۰ تماس گرفته و به صورت رایگان از نماینده رسمی این شرکت مشورت بگیرید.

آیا هوراند نماینده رسمی دارد؟

بله، شرکت هوراند دارای نماینده رسمی می باشد و شما می توانید برای ارتباط با نمایندگی با شماره ۰۹۱۳۲۹۷۹۵۹۰ به صورت شبانه روزی و یا با شماره ۰۳۴۳۲۲۵۲۲۷۲ در ساعات کاری تماس گرفته و رایگان مشاوره بگیرید.

برای خرید محصولات هوراند از چه طریقی اقدام کنیم؟

برای تهیه محصولات هوراند می توانید به سایت هوراند مراجعه کنید و یا با شماره ۰۹۱۳۲۹۷۹۵۹۰ تماس گرفته و به صورت رایگان مشورت بگیرید.

2 نظر در “معرفی ۰ تا ۱۰۰ شرکت هوراند

 1. سامان گفت:

  شما نماینده هوراند هستید؟ توی تمام کشور پروژه سیستم کنفراس انجام میدید؟

  1. مهدی گفت:

   سلام، بله. صوتیران نماینده رسمی هوراند هست و در تمام کشور پروژه انجام میده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *