تاریخچه برندها

شرکت تندر (Thunder) – تاریخچه و محصولات شرکت تندرالکترونیک شیراز

لوگوی تندر الکترونیک

شرکت تندر (Thunder) – تاریخچه و محصولات شرکت تندرالکترونیک شیراز

شرکت تندر یک شرکت طراح و تولیدکننده انواع سیستم های صوتی در ایران است. تندر الکترونیک شیراز را می توان یکی از بزرگ ترین تولیدکننده های سیستم های صوتی در کشور نامید.

حتماً شما هم پس از شنیدن نام شرکت های ایرانی، آنها را با همتاهای خارجی خود مقایسه می کنید.

در این مقاله قصد داریم به رزومه و تاریخچه این شرکت بپردازیم.

شروع فعالیت

شرکت تندر اولین محصولات خود را در اوایل دهه شصت راهی بازار کرد.

این شرکت علاوه بر اینکه به طراحی و تولید چند نوع اکو آمپلی فایر پرداخته بود، پروژه های دیگیری را مانند سیستم های اتوماسیون و کنترل، دوربین های مداربسته، سیستم های حفاظتی، طراحی و ساخت کیت های آموزشی، سیستم های پیجینگ و انجام پروژه هایی در زمینه الکترونیک و مخابرات را به سفارش سازمان ها و ارگان ها نیز انجام داد بود.

مشتری مداری را می توان اصلی ترین محور شرکت تندر نامید؛ از همین رو از مرغوب ترین و باکیفیت ترین قطعات الکترونیکی برای جلب رضایت مشتریان و ارائه خدمات مطمئن استفاده می کند.

می توان گفت اصلی ترین عاملی که شرکت تندر توانست خیلی زود جایگاه خود را در بازار باز کند، همین اصل مشتری مداری و استفاده از قطعات با کیفیت بود. طولی نکشید تا محصولات این شرکت با نام تندر شیراز در اکثر نقاط کشور به فروش رسانده می شد.

در سال های آخر دهه شصت، تنوع و گسترش محصولات افزایش یافت، به همین دلیل شرکت تندر مجبور به وسیع تر کردن فضای کارگاهی و انبار و همچنین اشتغال زایی و بکارگیری نیروهای متخصص نمود.

از آنجایی که در اوایل دهه هفتاد تقاضای سیستم های صوتی، مخصوصاً اکو آمپلی فایرهای تندر، بیشتر از میزان تولید بود، تصمیم مدیران این شرکت بر این شد تا تمرکز خود را فقط بر روی سیستم های صوتی از قبیل انواع اکو آمپلی فایر، پیجینگ، سیستم های میکروفن کنفرانسی و لابراتور زبان بگذارند.

پیشرفت

دلیل نوآوری های این شرکت را می توان به روز بودن نیروها در واحد های طراحی، و بهره برداری فنی از امکانات وسیع این شرکت دانست.

از نوآوری های این شرکت می توان به طراحی و ساخت سیستم صوتی بدون سیم اشاره کرد که برای اولین بار در سال ۱۳۷۵ در شیراز به بهره بردای رسید و از همان زمان تا به امروز، سیستم های بدون سیم و سیار تندر در مراکز استان ها و بسیاری از شهرهای ایران مورد استفاده قرار می گیرد.

در تابستان سال ۱۳۷۹، همزمان با روز صنعت و معدن، ساختمان جدید شرکت تندر الکترونیک شیراز توسط معاونت وزارت صنایع و مسئولین استانی شیراز افتتاح گردید. فعالیت های شرکت تحت شخصیت حقوقی ثبت شده “شرکت الکترونیکی تندر صوت شیراز” با مسئولیت آقایان“رضازاده” و “عرفانی” و با نام و علامت تجاری “تُندر” ادامه یافت.

لازم به ذکر است که شرکت تندر الکترونیک شیراز کارخانه ای به مساحت بیش ۱۵۰۰ متر مربع در استان گوانجوی چین دارد که مدیریت آن بر عهده آقای رضازاده است؛ و مدیریت کارخانه شیراز نیز بر عهده آقای عرفانی.


 

شرکت تندر این افتخار را دارد که محصولات خود را در کشورهای دیگر نیز صادر می نماید.

افزایش حجم فروش و پیشرفت باعث شد تا فضای اداری و انبار این شرکت بیش از ۱۰۰۰ متر دیگر افزایش یابد و جوان های دیگیری نیز در این مجموعه مشغول به کار شوند.

مجموعه مهندسی صوتیران نماینده شرکت تُندر الکترونیک شیراز در استان کرمان است

فروشگاه صوتیران همچنین نمایندگی شرکت جی بی ال در جنوب شرق است و می توانید برای خرید هدفون از این فروشگاه اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *