صدابرداری

خرید و قیمت سیستم کنفرانس

سیستم کنفرانس

از جلسه کاری با شریکان گرفته تا بستن معاملات تجاری در داخل و خارج از کشور، استفاده از سیستم کنفرانس را به یک ضرورت مهم تبدیل می‌کند. فرقی نمی‌کند که صاحب کسب و کاری کوچک هستید یا بزرگ و اصلاً نوع فعالیت کسب و کارتان چیست، ارتباط با سایر افراد تأثیرگذار در شغلتان پایه و اساس فعالیت شماست. قدم اول برای شروع ارتباطی مؤثر در کسب و کارها، استفاده از سیستم‌های ارتباطی مناسب است.

برای خرید یا استعلام قیمت سیستم کنفرانس با شماره های ۰۳۴۳۲۲۵۲۲۷۲ (در ساعات کاری) و با شماره ۰۹۱۳۲۹۷۹۵۹۰ (شبانه روزی) تماس بگیرید.

اگر آماده هستید که کسب و کارتان را ارتقا دهید، در وهله باید به‌دنبال سیستم کنفرانس مناسب باشید. اما انتخاب سیستم کنفرانسی که متناسب با نیاز شما باشد، کار چندان ساده‌ای نیست. شما به سیستمی نیاز دارید که نه‌تنها انتظارات شما، بلکه انتظارات افرادی که با آنها در تماس هستید را برآورده کند.

 اگر علاقه دارید سرمایه‌گذاری پربازدهی برای کسب و کارتان داشته ‌باشید، برای انتخاب سیستم کنفرانس مورد نظرتان ادامه مطلب را از دست ندهید. ما اطلاعات لازم درباره انواع سیستم‌های کنفرانس، برندها و در نهایت قیمت آنها را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

آنچه که در این مطلب می خوانید نمایش

آشنایی با سیستم کنفرانس

سیستم کنفرانس چیست

قطعاً بارها درباره سیستم کنفرانس شنیده‌اید؛ اما بیایید این بار کمی تخصصی‌تر این سیستم را بررسی کنیم. به‌بیان ساده، سیستم کنفرانس مجموعه‌ای از تجهیزات صوتی است که به شرکت‌کنندگان در کنفرانس کمک می‌کند به‌شکل راحت‌تری با یکدیگر در ارتباط باشند.

در واقع این سیستم روی دو بحث اساسی تمرکز دارد، “صحبت کردن به‌صورت گویا” و “شنیده شدن واضح صحبت‌ها”. اگر در جلسات کنفرانس مختلف شرکت کرده باشید، قطعاً با میکروفن‌هایی مواجه شده‌اید که جلوی شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرند. اما میکروفن تنها جزء تشکیل‌دهنده این سیستم نیست.

برای خرید یا استعلام قیمت سیستم کنفرانس با شماره های ۰۳۴۳۲۲۵۲۲۷۲ (در ساعات کاری) و با شماره ۰۹۱۳۲۹۷۹۵۹۰ (شبانه روزی) تماس بگیرید.

سیستم‌های کنفرانس از چندین بخش مجزا تشکیل شده‌اند که در کنار هم عملکرد مطلوبی را به نمایش می‌گذارند:

 • صفحه‌نمایش: شامل لپ‌تاپ، مانیتور رومیزی یا نمایشگر تلویزیون
 • میکروفن و دوربین (وب کم)
 • بلندگوها
 • اتصال به اینترنت از طریق وای‌فای (WiFi)
 • نرم افزارهای ویدیوئی: شامل ابزارها و برنامه‌هایی برای برقراری ویدئو کنفرانس

اما بیشترین کاربرد این سیستم‌ها در چه مکان‌هایی است و کدام کسب و کارها به استفاده از این سیستم نیاز دارند؟ به‌طور کلی از سیستم‌های کنفرانس در مکان‌های زیر استفاده می‌شود:

 • سالن‌های برگزارکننده همایش
 • اتاق کنفرانس در شرکت‌ها
 • مرکزهای مطبوعاتی
 • کلاس‌های درسی که در سالن‌های بزرگ می‌شوند

البته استفاده از سیستم‌های کنفرانس تنها به این موارد محدود نمی‌شود و هر جا که نیاز به تسهیل ارتباط میان اعضا احساس می‌شود، باید از این سیستم استفاده‌کرد؛ مانند شرکت‌های تجاری، هتل‌ها، بانک‌ها و مؤسسه‌های آموزشی و … .

کاربرد سیستم کنفرانس

کاربرد سیستم کنفرانس

گرد هم آوردن افراد در کنار هم، ساده کردن صحبت در مورد مسائل مختلف، بهبود بازدهی جلسات کنفرانس و در نهایت صرفه‌جویی در زمان و هزینه تنها بخشی کوچک از دلایلی است که نشان‌ می‌دهد چرا یک کسب و کار حرفه‌ای به سیستم کنفرانس نیاز دارد.

اگر به‌تازگی به‌دنبال سیستم کنفرانسی برای برگزاری جلساتی با بازدهی بالاتر هستید و هنوز تردید دارید که آیا خرید این سیستم به نفع کسب و کارتان است یا خیر، شاید دلایل زیر به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کند:

بهبود برقراری ارتباط

چه مالک یک کسب و کار کوچک باشید و چه عضوی از یک کسب و کار بزرگ، داشتن ارتباط شفاف برای درک بهتر از پروژه‌ها، تعیین انتظارات از نتیجه و رسیدن به هدف نهایی ضروری است. تحقیقات جالبی در مجله فوربس منتشر شده که می‌گوید:

“انسان‌ها ارتباطات بصری را سریع‌تر از ارتباطات متنی و صوتی پردازش می‌کنند.”

نزدیک به ۶۲ درصد از مدیران موفق بر این باورند که ارتباطات تصویری کیفیت بالاتری دارند. در واقع با داشتن ارتباط تصویری، افراد تمرکز بیشتری روی صحبت‌ها دارند و کمتر دچار حواس پرتی می‌شوند.

ایجاد روابط کاری مؤثرتر

زمانی که با اشخاص به‌صورت رو در رو ملاقات می‌کنید، می‌توانید از زبان بدن نیز کمک بگیرید و ارتباط موثرتری با آنها برقرار کنید. در واقع این سیستم به شما اجازه می‌دهد بدون نیاز به‌وقت گذاشتن برای سفر به شهر یا کشورهای دیگر، با هم‌تیمی‌ها، مشتریان و کارکنان در ارتباط باشید.

ساده‌تر شدن همکاری

انتخاب سیستم کنفرانس مناسب، مزایایی بیشتر از بهبود ارتباطات دارد. در واقع قابلیت‌هایی مثل امکان به اشتراک گذاشتن اسناد و مدارک و ارسال فایل‌های مورد نیاز و… به شرکت‌کنندگان کمک می‌کند که با اطلاعات بیشتری در بحث مشارکت کنند. به این ترتیب تصمیماتی که طی این جلسات اخذ می‌شود، تصمیماتی آگاهانه و هوشمندانه‌تر خواهد بود.

تجربه خلاقیت در جلسات کنفرانس

در جلسات کنفرانس همه اسناد، اطلاعات و صحبت‌ها در همان لحظه قابل دسترسی است و دیگر مجبور نیستید به‌دنبال ایمیل‌ها، فایل‌ها و پیام‌های رد و بدل شده بگردید. به این ترتیب سردرگمی و سوء تفاهم در چنین جلساتی به حداقل می‌رسد.

برای خرید یا استعلام قیمت سیستم کنفرانس با شماره های ۰۳۴۳۲۲۵۲۲۷۲ (در ساعات کاری) و با شماره ۰۹۱۳۲۹۷۹۵۹۰ (شبانه روزی) تماس بگیرید.

جلسه‌ای را تصور کنید که در همه افراد حاضر صدای شرکت‌کنندگان را به‌درستی می‌شوند، بازخوردها شنیده می‌شود و بلافاصله به سؤالات و ابهامات پیش آمده پاسخ داده‌ می‌شود. در چنین جلساتی خلاقت به اوج خود می‌رسد.

امکان ثبت روند رویدادها

سیستم کنفرانس تکنولوژی است که به شما کمک می‌کند، جلسات برگزار شده را ضبط و اطلاعات لازم را همیشه در دسترس داشته ‌باشید. حتی می‌توان ویدئوهای ضبط شده را در اختیار افرادی قرار داد که قادر به شرکت در جلسه نبوده‌اند. به این ترتیب آنها نیز اطلاعات رد و بدل شده در جلسات مهم را از دست نخواهند داد.

انواع سیستم کنفرانس

انواع سیستم کنفرانس

اگر به این نتیجه رسیده‌اید که به سیستم کنفرانس مناسبی نیاز دارید، در قدم بعدی باید انواع آن را به‌درستی بشناسید. به این ترتیب انتخاب هوشمندانه‌تری برای افزایش بازدهی جلسات کنفرانس کسب و کارتان خواهید داشت.

به‌طور کلی سیستم‌های کنفرانس را براساس فاکتورهای مختلفی دسته‌بندی می‌کنند. اما رایج‌ترین نوع دسته‌بندی آنها براساس نحوه ارتباط واحد کنترل مرکزی و دستگاه‌های مخصوص هر نماینده است. بنابراین دسته‌بندی زیر را می‌توان برای آن تعریف کرد:

 1. سیستم کنفرانس صوتی سیم‌دار
 2. سیستم کنفرانس صوتی بدون سیم

که در ادامه به طور کامل توضیح داده ایم.

۱. سیستم کنفرانس صوتی سیم‌دار

همان‌طور که از نام این سیستم مشخص است، از سیگنال آنالوگ یا دیجیتال به‌منظور انتقال جریان صورتی به‌وسیله سیم استفاده می‌شود. به‌دلیل محدودیتی که سیم‌ها و کابل‌ها ایجاد می‌کنند، استفاده از سیستم کنفرانس صوتی با سیم در مکان‌های ثابت مناسب‌تر است.

برای خرید یا استعلام قیمت سیستم کنفرانس با شماره های ۰۳۴۳۲۲۵۲۲۷۲ (در ساعات کاری) و با شماره ۰۹۱۳۲۹۷۹۵۹۰ (شبانه روزی) تماس بگیرید.

به‌کارگیری این سیستم در همایش‌ها و جلسات کنفرانس، مزایای بسیاری برای شما به‌همراه دارد:

 • سیستم کنفرانس سیم‌دار در مقایسه با سیستم کنفرانس بی‌سیم، عملکرد مطلوب‌تری را ارائه می‌دهد و به‌ندرت شاهد تداخل در این سیستم هستیم.
 • قیمت سیستم کنفرانس با سیم در مقایسه با نوع بی‌سیم، به‌صرفه‌تر است.
 • نصب سیستم کنفرانس سیم‌دار نیاز تخصص دارد.
 • امکان اتصال به سیستم‌های چندرسانه‌ای وجود دارد.

۲. سیستم کنفرانس صوتی بدون سیم

اگر در مکان ثابتی فعالیت ندارید و ممکن است در مکان‌های مختلف نیاز به نصب سیستم کنفرانس داشته ‌باشید، سیستم‌های کنفرانس بی‌سیم گزینه مناسبی برای شما هستند. در این سیستم‌ها دیگر خبری از کابل نیست و ارسال سیگنال‌ها از طریق وای‌فای (WiFi) یا مادون‌قرمز انجام‌ می‌شود.

استفاده از سیستم‌های کنفرانس بی‌سیم مزایای زیر را برای کسب و کارتان به ‌همراه دارد:

 • نصب این سیستم در مدت زمان کوتاهی امکان‌پذیر است.
 • امکان جابجایی تجهیزات از مکانی به مکان دیگر وجود دارد.
 • نیازی به کابل کشی وجود نداشته و دستگاه‌ها از طریق باتری کار می‌کنند و تنها کافی است که باتری‌ها شارژ شوند.
 • با وجود اینکه در برابر بسیاری از تداخلات مقاوم هستند، اما احتمال تداخل وجود دارد.
 • بدیهی است که به‌دلیل استفاده از تکنولوژی به‌روز در این دستگاه، نسبت به سیستم کنفرانس با سیم قیمت بالاتری داشته ‌باشند.

انواع سیستم کنفرانس براساس تکنولوژی

انواع سیستم کنفرانس بر اساس تکنولوژی

سیستم های کنفرانس از نظر تکنولوژی به ۶ دسته تقسیم می شود. این دسته ها بندی ها عبارتند از:

 1. سیستم کنفرانس آنالوگ
 2. سیستم کنفرانس دیجیتال
 3. سیستم کنفرانس ترجمهم همزمان
 4. سیستم کنفرانس چندرسالنه ای یا مولتی مدیا
 5. سیستم کنفرانس با قابلیت رأی گیری
 6. سیستم کنفرانس با قابلیت شناسایی افراد یا ثبت‌نام

برای توضیحات ادامه را بخوانید.

۱. سیستم کنفرانس آنالوگ

اگر به ‌دنبال سیستمی برای کنفرانس با قابلیت‌های محدود هستید، مدل آنالوگ گزینه مناسبی برای شماست. در این سیستم، سیگنال‌ها به‌شکل آنالوگ انتقال پیدا می‌کنند. خبر خوب اینجاست که سیستم‌های آنالوگ به‌دلیل داشتن قابلیت‌های محدود قیمت به‌صرفه‌ای دارند. برخی از ویژگی‌های این سیستم به شرح زیر است:

 • امکان اتصال به کامپیوتر وجود ندارد.
 • امکان اتصال به دوربین، سیستم حضور غیاب یا سیستم رأی‌گیری وجود ندارد.
 • انتقال صوت به بلندگو از طریق میکروفن‌ها انجام‌ می‌شود.
 • قیمت مقرون‌به‌صرفه دارد.

۲. سیستم کنفرانس دیجیتال

اگر به‌دنبال استفاده از به‌روزترین تکنولوژی‌ها در کسب‌وکار خود هستید، سیستم‌های کنفرانس دیجیتال گزینه مناسبی برای شما هستند. در واقع هر آنچه از یک سیستم کنفرانس پیشرفته نیاز دارید را این سیستم برطرف می‌کند. از انتقال صوت به بلندگوها گرفته تا نمایش تصاویر روی نمایشگر از عملکردهای متنوع این سیستم است.

برای خرید یا استعلام قیمت سیستم کنفرانس با شماره های ۰۳۴۳۲۲۵۲۲۷۲ (در ساعات کاری) و با شماره ۰۹۱۳۲۹۷۹۵۹۰ (شبانه روزی) تماس بگیرید.

سایر ویژگی‌های سیستم کنفرانس دیجیتال را در موارد زیر می‌توان خلاصه کرد:

 • کیفیت صدای بالایی را پیشتیبانی می‌کند.
 • قابلیت ادغام با سایر دستگاه‌های صوتی و تصویری را دارد.
 • قابلیت رأی‌گیری و نمایش نتایج روی صفحه نمایشگر را دارد.
 • برقراری ویدئو کنفرانس از طریق این سیستم امکان‌پذیر است.
 • کنترل سیستم‌های صوتی، روشنایی و نمایشی از راه دور امکان‌پذیر است.
 • اسناد، فایل‌ها و مدارک مورد نیاز در کنفرانس را می‌توان از طریق صفحه نمایشگر با دیگر شرکت‌کنندگان به اشتراک گذاشت.

۳. سیستم کنفرانس ترجمه همزمان

برای کسب و کارهایی که با مشتریان خارجی در ارتباط هستند، این نوع سیستم گزینه‌ای ایده‌آل است. به این صورت که مترجمان به‌صورت جداگانه در اتاق‌های عایق صدا قرار می‌گیرند. فرد حاضر در جلسه کنفرانس در صفحه میکروفن کانال مدنظر برای ترجمه همزمان را انتخاب کرده و ترجمه را از طریق هدفون که در گوش دارد، می‌شنود.

البته نباید نگران تداخل سیگنال‌های صوتی هنگام ترجمه همزمان بود؛ چرا که مترجمان در اتاق‌هایی جداگانه قرار دارند و هیچ تداخلی بین صدای مترجمان دیگر به وجود نمی‌آید. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های این سیستم، شامل موارد زیر است:

 • استفاده از این سیستم نیاز به فضایی جداگانه برای مترجمان دارد و صدا باید بدون تأخیر به گوش مترجم برسد.
 • با توجه به تکنولوژی به کار رفته در این سیستم، هزینه نصب و راه‌اندازی آن نسبتاً بالاست.
 • تعداد شرکت‌کنندگان، نیاز به دستگاه‌های مختلف را تعیین می‌کند.
 • امکان اجاره کردن این سیستم برای مدت کوتاه نیز وجود دارد.

۴. سیستم کنفرانس چندرسانه‌ای یا مولتی‌مدیا

تولیدکنندگان سیستم‌های کنفرانس جدید پا را از انتقال صدا با کیفیت بالا فراتر گذشته‌اند. در انواع سیستم‌های کنفرانس چندرسانه‌ای در مقابل شرکت کنندگان پانل‌هایی قرار می‌گیرد. این پانل ها قابلیت نمایش دادن انواع فیلم، اسناد، پاورپوینت و… را دارند.

حتی این امکان وجود دارد که در جلسات کنفرانس بتوان از نرم افزارهای لازم استفاده کرده و به اینترنت دسترسی داشت. مجموع این امکانات سیستم کنفرانس چندرسانه‌ای را به گزینه‌ای ایده‌آل برای کسب و کارها تبدیل کرده است. برخی از مهم‌ترین خصوصیات این سیستم به شرح زیر است:

 • امکان دسترسی به فایل‌ها، اسناد و استفاده از نرم‌افزارها به‌کمک سیستم کنفرانس چندرسانه‌ای به بازدهی هر چه بیشتر جلسات کمک می‌کند.
 • هزینه خرید و نصب این نوع سیستم کنفرانس با توجه به فناوری‌های پیشرفته آن بالاست.

۵. سیستم کنفرانس با قابلیت رأی‌گیری

در بسیاری از جلسات کنفرانس، تصمیم‌های مهمی توسط شرکت‌کنندگان اخذ می‌شود که نیاز به رأی‌گیری دارد. همین نیاز سبب شده که استفاده از دستگاه رأی‌گیری برای صرفه‌جویی در زمان و نتیجه‌گیری مناسب احساس شود.

برای خرید یا استعلام قیمت سیستم کنفرانس با شماره های ۰۳۴۳۲۲۵۲۲۷۲ (در ساعات کاری) و با شماره ۰۹۱۳۲۹۷۹۵۹۰ (شبانه روزی) تماس بگیرید.

سیستم‌های کنفرانس مجهز به سیستم رأی‌گیری، امکان رأی‌گیری در لحظه را فراهم می‌کنند. به این ترتیب می‌توان نتیجه حاصل از رأی‌گیری را به‌صورت نمودار، چارت و… در مدت زمان کوتاهی مشاهده کرد. به این صورت که دکمه‌هایی در سیستم کنفرانس تعبیه شده‌اند که امکان رأی‌گیری را فراهم می‌کنند.

۶. سیستم کنفرانس با قابلیت شناسایی افراد یا ثبت‌نام

در بعضی از جلسات کنفرانس، شناسایی افراد حاضر در جلسه یا ثبت‌نام آنها اهمیت دارد. به همین منظور دستگاه کنفرانسی تولید شده که این قابلیت را با استفاده از اثرانگشت، رمز یا PIN و حتی کارت‌های ثبت‌نام فراهم کرده است.

معروف‌ترین برندهای سیستم کنفرانس

برندهای سیستم کنفرانس

هر چه زمان بیشتری می‌گذرد، کمتر می‌توان منکر افزایش تقاضا برای استفاده از سیستم کنفرانس شد. شاید جالب باشد که بدانید این بازار در سراسر دنیا تا سال ۲۰۲۸ بودجه‌ای حدود ۲۴.۴ میلیارد دلار ارزش خواهد داشت. پس بی دلیل نیست که شرکت‌های زیادی به فکر تولید و عرضه تجهیزات این نوع سیستم‌ها بیفتند.

خبر خوب برای ما ایرانیان این است که بازار تجهیزات این نوع سیستم‌ها در انحصار شرکت‌های خارجی نیست و شرکت‌های ایرانی باانگیزه‌ای نیز پا به عرصه رقابت گذاشته‌اند. به همین خاطر در ادامه برخی از معروف‌ترین برندهای سیستم کنفرانس ایرانی و خارجی را معرفی خواهیم کرد.

سیستم کنفرانس هوراند

برند هوراند که زیرمجموعه صنایع الکترونیک افشار است، در سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را شروع کرد. موفقیت این شرکت در حوزه برق و الکترونیک منجر به دریافت گواهی فعالیت از اداره کل برق و الکترونیک در سال ۱۳۷۲ شد. به‌کارگیری نیروی متخصص و استفاده از به‌روزترین تکنولوژی‌های دنیا دو هدف اصلی برند هوراند است که البته در این زمینه تا حد زیادی موفق عمل کرده است.

برای خرید یا استعلام قیمت سیستم کنفرانس با شماره های ۰۳۴۳۲۲۵۲۲۷۲ (در ساعات کاری) و با شماره ۰۹۱۳۲۹۷۹۵۹۰ (شبانه روزی) تماس بگیرید.

تولید انواع مختلف سیستم‌های صوتی، تصویری، سیستم‌های حفاظتی، میکروفن کنفرانس و هزاران تجهیزات متنوع دیگر تنها گوشه‌ای از فعالیت این برند خوشنام ایرانی است. بنابراین با انتخاب برند هوراند از تولیدات باکیفیت یک برند ایرانی نیز حمایت کرده‌اید.

سیستم کنفرانس صامع

برند صامع برندی نوپاتر نسبت به هوراند است که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۰ و تحت نام آوای پژواک شروع کرد. برند صامع در سال ۱۳۸۵ با تولید انواع سیستم کنفرانس پا به عرصه رقابت گذاشت. کیفیت بالای محصولات، خدمات پس از فروش به‌مدت ۱۰ سال و ضمانت تعویض کالا سه راز اصلی موفقیت برند جامع هستند. این برند ایرانی از جمله برندهایی است که با خیال راحت می‌توانید از تولیدات آن استفاده‌ کنید.

سیستم کنفرانس بیرداینامیک

کمپانی آلمانی بیر داینامیک (Beyerdynamic) توسط فردی به نام ایوان بیر (مهندس برق)، در سال ۱۹۲۴ و در شهر هیلبرون آلمان دایر شد. این کمپانی در حوزه تولید انواع هدفون، میکروفن و سیستم کنفرانس در جهان حرف اول را می‌زند. تمام محصولات این برند در همان شهر هیلبرون طراحی، تولید و آزمایش می‌شوند. به‌کارگیری دانش روز جهان و نیروی کار متخصص باعث شده محصولات برند بیرداینامیک در بازار جهانی کم رقیب باشد.

کلیه فعالیت‌های این برند معتبر جهانی را می‌توان در دو واژه خلاصه کرد: خلاقیت و نوآوری!

سیستم کنفرانس ای کی جی

همه ما حداقل یک‌بار از هدفون‌ها و هندزفری‌های فوق‌العاده برند ای کی جی (AKG) استفاده کرده‌ایم. البته فعالیت این شرکت اتریشی تنها محدود به تولید هدفون نمی‌شود. ای کی جی یکی از کمپانی‌های قدیمی و خوش‌نام دنیاست که در سال ۱۹۴۷ میلادی در کشور اتریش و شهر وین شروع به فعالیت کرد.

نوآوری و خلاقیت در محصولات به‌خصوص در اوایل دهه پنجاه میلادی، گام بلندی برای شرکت ای کی جی بود تا آن را قدم به قدم به شهرت امروزی نزدیک کند. حالا محصولات AKG با چندین دهه فعالیت مؤثر و موفق را در جای جای دنیا از استودیوهای ضبط و ایستگاه رادیو و تلویزیون گرفته تا سالن‌های نمایش تئاتر می‌توان دید. انتخاب تجهیزات این برند به‌خصوص برای کسانی که به‌دنبال سرمایه‌گذاری بلند مدت در انتخاب سیستم کنفرانس هستند، بهترین گزینه ممکن است.

سیستم کنفرانس جی تی آر

این برند تایوانی یکی از بزرگ‌ترین و معروف‌ترین شرکت‌های تولید تجهیزات برای سیستم‌های صوتی است. جالب است بدانید محصولات این برند به بیش از ۶۰ کشور در جهان صادر می‌شود و کیفیت بسیار بالایی دارد. انواع میکروفن ، آمپلی‌فایر، بلندگو، سیستم‌های پیجینگ و سیستم‌های کنفرانس بخشی از تولیدات کمپانی جی تی آر هستند.

قیمت سیستم کنفرانس

قیمت سیستم کنفرانس

تا اینجا متوجه شدیم که چه نوع سیستم کنفرانسی مناسب کسب و کار ماست و چه برندهایی بهترین تجهیزات صوتی را ارائه می‌دهند. اما حالا در یک قدمی خرید سیستم کنفرانس، قرار است کمی بیشتر در قیمت و هزینه خرید این سیستم صحبت کنیم.

میانگین قیمت سیستم کنفرانس به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد و نمی‌توان برای همه کسب و کارها یک نسخه پیچید. به همین خاطر نگاهی به معیارهای مؤثر بر قیمت این نوع سیستم خواهیم داشت.

برای خرید یا استعلام قیمت سیستم کنفرانس با شماره های ۰۳۴۳۲۲۵۲۲۷۲ (در ساعات کاری) و با شماره ۰۹۱۳۲۹۷۹۵۹۰ (شبانه روزی) تماس بگیرید.

ابعاد یا بزرگی کسب و کار شما

اولین و مهم‌ترین فاکتور مؤثر بر قیمت نهایی خرید سیستم کنفرانس، فضای مدنظر شما برای پیاده‌سازی این تکنولوژی است. بسته به اینکه نیاز به تجهیز کردن فضایی کوچک، متوسط یا بزرگ را دارید، بودجه متفاوتی باید در نظر بگیرید. با در نظر گرفتن بزرگی فضای مدنظر شما، ظرفیت اتاق کنفرانس تعیین شده و براساس این تعداد، تجهیزات لازم خریداری می‌شود.

برند و شرکت تولیدکننده تجهیزات

با معروف‌ترین برندهای تولیدکننده ایرانی و خارجی تجهیزات صوتی اتاق کنفرانس آشنا شدیم. بسته به اینکه از چه برندی تجهیزات سیستم کنفرانس انتخاب شوند، هزینه نهایی متغیر خواهد بود. انتخاب برندهای ایرانی باکیفیت برای افرادی که به‌دنبال سیستمی با قیمت مناسب هستند، توصیه می‌شود. اما اگر بودجه کافی برای خرید تجهیزات از بهترین برندهای روز دنیا را دارید، قطعاً انتخاب این برندها با توجه به کیفیت و طول عمر بالا مناسب‌تر است.

استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا

از آنجا که تکنولوژی روز به‌روز در حال پیشرفت است، پیشنهاد ما این است که از آخرین فناوری‌های روز دنیا غافل نشوید. به این ترتیب با گذشت زمان و روی کار آمدن تکنولوژی‌های به روزتر، سیستم کنفرانس مدنظر شما همچنان کارایی لازم را برای شما خواهد داشت. اگر بودجه کافی در دست دارید، بهتر است که فناوری‌های جدید را مهمان اتاق کنفرانس کسب و کارتان کنید.

نوع سیستم کنفرانس

سیستم کنفرانس در انواع سیمی، بی‌سیم، آنالوگ، دیجیتال و… در بازار وجود دارد. البته هر یک از این سیستم‌ها را می‌توان با عملکردهای مختلف مثل قابلیت رأی‌گیری و ترجمه همزمان نیز تهیه کرد. بنابراین قبل از هر چیز باید نیاز کسب و کارتان را در نظر بگیرید. در جلسات کنفرانس خود کمبود چه قابلیتی را بیشتر از همه احساس می‌کنید؟ انتخاب نوع سیستم برای کنفرانس به‌طور مستقیم بر هزینه نهایی تأثیرگذار است.

هزینه نصب و راه‌اندازی

خرید تجهیزات برای سیستم‌های کنفرانس، پایان‌کار نیست. تازه در اینجا فعالیت اصلی برای نصب و راه‌اندازی این سیستم‌ها شروع می‌شود. بنابراین در کنار بودجه‌ای که برای خریداری تجهیزات در نظر دارید، باید هزینه‌ای جداگانه برای نصب و راه‌اندازی این سیستم نیز در نظر بگیرید.

مجموع این عوامل در کنار هم، هزینه نهایی یک سیستم کنفرانس را تشکیل می‌دهند که با توجه به بودجه خود می‌توانید سیستم مناسبی برای کسب و کارتان انتخاب کنید.

خرید سیستم کنفرانس از صوتیران

خرید سیستم کنفرانس

انتخاب تجهیزات مختلف سیستم‌های کنفرانس نیاز به تخصص و تجربه در این زمینه دارد. به همین خاطر باید به مجموعه‌ای اعتماد کنید که سال‌ها تجربه فعالیت در این حوزه را داشته‌ باشد. مجموعه صوتیران که فعالیت خود را از اواسط دهه ۸۰ شروع کرده، به‌طور تخصصی در حوزه سیستم‌های صوتی فعالیت دارد. این مجموعه با بهترین برندهای ایرانی و خارجی همکاری دارد و با به‌کارگیری نیروهای متخصص در کنار شماست که با ارائه مشاوره به شما در خرید انواع سیستم‌های کنفرانس و لوازم صوتی کمک کند. خبر خوب اینکه نصب سیستم‌های کنفرانس به‌صورت تخصصی توسط این مجموعه انجام ‌می‌شود.

پس با خیال راحت می‌توانید صفر تا صد کار خرید سیستم کنفرانس، نصب و راه اندازی آن را به مجموعه باتجربه صوتیران بسپارید. مشاوران ما در صوتیران با توجه به بودجه شما، بهترین نوع سیستم کنفرانس را به شما معرفی می‌کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از آخرین قیمت‌ها با مشاوران ما در صوتیران در تماس باشید.‌ درصورتی که قصد راه اندازی سیستم کنفرانس دارید پیشنهاد میکنیم از مشاوره رایگان شرکت صوتیران استفاده کنید، کافیست با شماره ۰۳۴۳۲۲۵۲۲۷۲ (در ساعات کاری) و با شماره ۰۹۱۳۲۹۷۹۵۹۰ (شبانه روزی) تماس بگیرید.

هزینه سیستم کنفرانس چقدر است؟

برای استعلام دقیق هزینه راه اندازی سیستم کنفرانس با شماره های ۰۳۴۳۲۲۵۲۲۷۲ (در ساعات کاری) و با شماره ۰۹۱۳۲۹۷۹۵۹۰ (شبانه روزی) تماس بگیرید. مجموعه صوتیران بزرگ‌ترین اجراکننده سیستم های کنفرانس در ایران است که در این زمینه به شما مشاوره کاملاً رایگان ارائه می دهد.

از کجا تجهیزات سیستم کنفرانس بخریم؟

اگر قصد خرید سیستم کنفرانس و تجهیزات آن را دارید بهتر است قبل از خرید از یک متخصص مشورت بگیرید؛ پیشنهاد ما مشاوره رایگان از صوتیران است. کافیست با شماره ۰۹۱۳۲۹۷۹۵۹۰ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *